Pojďme volit!

Už za pár hodin se otevřou volební místnosti.

Než ale půjdete k volbám, měli byste vědět:

Pokud dáte hlas komunistům, dáte tím najevo, že souhlasíte se zločiny, kterých se tito lidé dopustili. Že souhlasíte s popravami politických odpůrců, s pracovními tábory, uranovými doly. Volíte-li KSČM, dáváte hlas lidem, kteří uctívají autory justičních vražd (Gottwald) a masové vrahy (Stalin). Hlasujete pro populistickou stranu, která ví, že lidem může slíbit cokoliv, protože se nedostane do vlády, neboť koalice s komunisty by znamenala diskreditaci pro každou demokratickou stranu, a to včetně ČSSD. Hlasem pro KSČM volíte režim, který zdevastoval tuto zemi po stránce ekologické, ekonomické, morální i kulturní. Volíte ideologii, která na celém světě zavraždila více lidí, než kolik jich padlo ve 2. světové válce.

Pokud dáte hlas ČSSD, dáváte hlas lidem, kteří po mnoho let kryli Davida Ratha, kteří schválili státní podporu pro solární elektrárny, kteří privatizovali Mosteckou uhelnou a bankovní sektor ČR, kteří uzavírali předražené zakázky na nákup Gripenů a na stavbu předražených dálnic. Volíte politiky, kteří se přiznali, že svou stranu financují pomocí účetních triků a pomocí peněz z veřejných zakázek,  volíte politiky, kteří dopředu vědí, že to, co populisticky slibují, buď sami nechtějí, nebo ani nemohou splnit. Dáváte hlas straně, která měla v posledních letech největší moc skrze své hejtmany, senátory a dnes i skrze svého prezidenta. Hlas pro ČSSD je hlasem pro lidi, kteří si myslí, že investicemi (tedy dárky pro zahraniční společnosti na úkor našich firem) je možné v otevřené ekonomice nastartovat růst, a že dluhy se platit nemusejí. Ba naopak, podle nich je dnešní dluh ČR, kvůli kterému odvádíme z našich daní bankám jen na úrocích 58 miliard korun ročně, ještě příliš nízký na to, abychom jej nemohli zvýšit a pár let si ještě užívat života na dluh, tj. na úkor našich dětí.

„Aby byl náš program uvěřitelný, muselo by Česko disponovat saudskoarabskými ropnými vrty,“

– Jaroslav Tvrdík, předseda ústředního volebního týmu ČSSD, 2010

Na místě je položit si otázku, co všechno budou muset socialisté přislíbit komunistům za podporu jejich vlády. Právě ti socialisté, kteří se sami veřejně zavázali, že s komunisty nebudou spolupracovat, aby dnes a denně s nimi pokrytecky na několika úrovních (kraje, senát) spolupracovali.

Pokud dáte hlas SPOZ, volíte stranu autoritářského prezidenta, který dělá vše pro to, aby ukázal, že není nadstranickým prezidentem, k čemuž se ve svém novoročním projevu před národem zavazoval. Volíte stranu prezidenta, který coby premiér jezdil do Bambergu nabízet ministerská křesla za stamilionové dotace pro svou stranu, který dokázal vyhnat do ulic statisíce lidí, kteří proti němu demonstrovali na náměstích v rámci akce Děkujeme, odejděte. Hlas pro SPOZ je hlasem pro gangmafiánskými praktikami, který svou volební kampaň financuje ze státního rozpočtu. Volbou SPOZ volíte všehoschopné lidi bez slušného vychování  s napojením na ruské národní zájmy (viz zde, zde a zde).

Prosím, nevolte tyto strany.

Nejít k volbám ale není řešení, protože právě tím byste legitimizovali kroky všech těchto a dalších gaunerů, kteří jsou za současný stav naší společnosti odpovědní.

Jděte volit. Pokud nechcete volit žádnou větší pravicovou stranu (a já zklamání z ODS a TOP09 zcela chápu), je tu několik menších pravicových stran. Sice mají menší šance, že se dostanou do sněmovny, ale všechno je lepší, než jen sedět doma a pak nadávat v hospodě.

Například:

http://volby.svobodni.cz/program/


Chcete mi něco říct? Tak mi to řekněte.